Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2016/2017-es tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint

Korábbi eredmények

Egészségnevelés verseny 2018-06-04 Biológia Megyei III. Váncsa Timea Nagy Mónika
Egészségnevelés verseny 2018-06-04 Biológia Megyei Dicséret Pulugor Róbert Nagy Mónika
Egészségnevelés verseny 2018-06-04 Biológia Megyei Dicséret Ursuj Noémi Nagy Mónika
Egészségnevelés verseny 2018-06-04 Biológia Megyei Dicséret Karácsony Timea Boglárka Nagy Mónika
Egészségnevelés verseny 2018-06-04 Biológia Megyei I. Nagy Mónika
Egészségnevelés verseny 2018-06-04 Biológia Megyei I. Liceum Nagy Mónika
Háromszéki Elsősegélynyújtási Verseny 2018-05-22 Biológia Megyei IV. Elsősegélynyújtási csapat Nagy Mónika
Háromszéki Elsősegélynyújtási Verseny 2018-05-22 Megyei II. Elsősegélynyújtási csapat Nagy Mónika
Háromszéki Elsősegélynyújtási Versrny 2018-05-22 Megyei I. Elsősegélynyújtási csapat Nagy Mónika
Kányádi Sándor megyeközi szavalóverseny 2018-05-13 magyar nyelv és irodalom Megyeközti I. különdíj Szőcs Anita Bede Erika
George Emil Palade 2018-05-05 Biológia Megyei II. Szőcs Anita Nagy Mónika
Talpunk alatt a föld 2018-04-27 Megyei I. Kövér Andrea Nagy Mónika
Talpunk alatt a föld 2018-04-27 Megyei I. Nagy Mónika Emilia Nagy Mónika
Talpunk alatt a föld 2018-04-27 Megyei I. Pulugor Róbert Nagy Mónika
Országos Atlantisz harangoz szavalóverseny 2018-04-07 Magyar Országos minisztériumi oklevél, dícséret Sánta Richárd Nagy Enikő
Vidám versek versmondó verseny 2018-03-28 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Szőcs Anita Bede Erika
Asztalitenisz 2017-12-10 Asztalitenisz Megyei II. Nagy Magor István Jakab-Benke Bíborka
Pesti srácok - történelmi vetélkedő 2017-10-23 Történelem Megyei II. Száraz Áron Pirampel Kincső-Noémi Rab Sándor
Kriza János mesemondó verseny 2017-10-17 magyar nyelv és irodalom Speciális I. Szőcs Anita Bede Erika
Atlétika 2017-10-10 Pentatlon Megyei III. Atlétika fiúk Jakab-Benke Bíborka
Atlétika 2017-10-10 kislabda dobás Megyei II. Ilyés Tihamér Zsolt Jakab-Benke Bíborka
PREVENIREA CRIMINALITĂȚII 2017-10-06 Labdarúgás Speciális III. Labdarúgás líceumos fiúk Jakab-Benke Bíborka
Sportolimpia 2017-09-20 Atlétika/ súlylökés Országos II. Szenyes Boróka Jakab-Benke Bíborka
Sportolimpia 2017-09-20 Atlétika/ 100m síkfutás Országos IV. Solymosi Ákos Jakab-Benke Bíborka
Sportolimpia 2017-09-20 Atlétika/ súlylökés Országos IV. Solymosi Ákos Jakab-Benke Bíborka
Sportolimpia 2017-09-20 Atlétika/ 80 m síkfutás Országos IV. Szenyes Boróka Jakab-Benke Bíborka
Sportolimpia 2017-09-20 Atlétika Országos IV. Atlétika 4x100m váltó 2017 Jakab-Benke Bíborka
Háromszéki Elsősegélynyújtó Verseny 2017-05-23 Biológia Megyei II. Elsősegélynyújtási csapat Nagy Mónika
Háromszéki Elsősegélynyújtó Verseny 2017-05-23 Biológia Megyei Dicséret Elsősegélynyújtási csapat Nagy Mónika
Egészségnevelés verseny 2017-05-16 Biológia Megyei Dicséret Csabai Boglárka Nagy Mónika
Egészségnevelés verseny 2017-05-16 Biológia Megyei II. Ursuj Noémi Nagy Mónika
George Emil Palade 2017-05-06 Biológia Megyei III. Nagy Mónika
Kosárlabda bajnokság 2017-02-18 Megyei II. Kosárlabda IX-XII. fiúk Jakab-Benke Bíborka
Megyei Tantárgyverseny Romai katolikus vallás 2017-02-15 Rom.kat.vallás Megyei III. Végh Krisztina KUSTÁN TÜNDE
Kosárlabda bajnokság 2017-01-22 Megyei VII. Kosárlabda IX-XII. lányok Jakab-Benke Bíborka
Terepfutás 2016-11-12 terepfutás Megyei III. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Terepfutás 2016-11-12 terepfutás Megyei IV. Sipos János Jakab-Benke Bíborka
Atlétika 2016-10-22 60 m síkfutás Megyei II. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Atlétika 2016-10-22 60 m síkfutás Megyei III. Szenyes Boróka Jakab-Benke Bíborka
Atlétika 2016-10-22 távolugrás Megyei II. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Atlétika 2016-10-22 Kislabdadobás Megyei III. Lanczkor Andrea Jakab-Benke Bíborka
Atlétika 2016-10-22 távolugrás Megyei III. Szenyes Boróka Jakab-Benke Bíborka
Atlétika 2016-10-22 800m síkfutás Megyei II. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Atlétika 2016-10-22 súlylökés Megyei I. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Atlétika 2016-10-22 Pentatlon Megyei III. Atlétika lány csapat Jakab-Benke Bíborka
Kriza János népmese- és balladamondó verseny 2016-10-14 magyar nyelv és irodalom Speciális dicséret Borbáth Mátyás Levente Bede Erika
XV TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2016-10-09 Zene Megyei Dícséret Bartha Tamás Szilágyi Andrea
XV TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2016-10-09 Zene Megyei III. Kádár Zsolt Szilágyi Andrea
XV TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2016-10-09 Zene Megyei Dícséret Karácsony Timea Boglárka Szilágyi Andrea
Rejtőzködő kincseink - 500 éves a Kárpát-medencei ref. oktatás 2016-09-23 helytörténet Nemzetközi dicséret Már Kristóf Bede Erika
Sportolimpia 2016-09-21 Atlétika-1000m Országos III. Sipos János Jakab-Benke Bíborka
Sportolimpia 2016-09-21 Atlétika-800m Országos IV. Botos Nikolett Jakab-Benke Bíborka
Sportolimpia 2016-09-21 Atlétika-100m Megyei V. Veress Botond László Jakab-Benke Bíborka
Sportolimpia 2016-09-21 Atlétika-80m Országos IV. Szenyes Boróka Jakab-Benke Bíborka
Sportolimpia 2016-09-21 Atlétika-4X100m Megyei III. Atlétika-váltó Jakab-Benke Bíborka
Sportolimpia 2016-09-21 Atlétika-800m Megyei I. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Egészségnevelés verseny 2016-05-18 Biológia Megyei II. Boldizsár Kriszta- Helén Nagy Mónika
Háromszéki Elsősegélynyújtási Verseny 2016-05-17 Biológia Megyei Dicséret Labdarúgás líceumos fiúk Nagy Mónika
George Emil Palade Verseny 2016-05-07 Biológia Megyei IV. Borbáth Mátyás Levente Nagy Mónika
George Emil Palade Verseny 2016-05-07 Biológia Megyei II. Nagy Mónika
Torna 2016-05-07 Torna Megyei I. Karácsony Timea Boglárka Jakab-Benke Bíborka
Öttusa 2016-05-06 Atlétika Megyei I. Refisek III osztály Jakab-Benke Bíborka
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2016-03-19 Biológia Országos Makkai Dorottya-Sarolta Nagy Mónika
Tudományos Diákkonferencia 2016-03-16 Biológia Megyei I. Baló József Szilárd Nagy Mónika
Sportolimpia 2016-01-01 Atlétika-távolugrás Országos II. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Atlétika 2016-01-01 Pentatlon Megyei I. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Kovaszna Megyei Elsosegely Verseny 2015-04-28 Biológia Megyei I. Albisoru Armand Nagy Mónika
Egeszsegneveles verseny 2015-04-23 Biológia Megyei Dicseret Dani Pálma Nagy Mónika
Pentatlon 2015-04-15 Atlétika Megyeközti II. Atlétika lány csapat Jakab-Benke Bíborka
XXIV.Termeszet-Tudomany Diakpalyazat 2015-03-21 Megyei Kulondij Csákány Olivér Nagy Mónika
Sesiunea de comunicari stiintifice pe teme biologie 2015-03-19 Biologia Megyei I. Csákány Olivér Nagy Mónika
Teremlabdarúgás 2015-02-28 Foci Megyei IV. Labdarúgás Líceumos Lányok Jakab-Benke Bíborka
Săptpmânii prevenirii criminalităţii 2014-11-03 Labdarúgás Megyei I. gólkirály Labdarúgás líceumos fiúk
Atlétika 2014-10-24 Pentatlon Megyei I. Atlétika lány csapat
Atlétika 2014-10-24 Távolugrás Megyei I. Tulit Andrea Jakab-Benke Bíborka
Olimpiada Naţională Sportului Şcolar Atletism 2014-10-19 Terepfutás Megyei II. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Kovászna Megyei Elsősegély Verseny 2014-04-29 Biológia Megyei I. Nagy Mónika
Pentatlon zóna 2014-04-12 testnevelés Megyeközti II. Atlétika lány csapat Jakab-Benke Bíborka
Filozófia tantárgyverseny 2014-04-09 Filozófia Országos X. Lupuly Janka Márkosi Márta
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2014-03-22 Biológia Országos BBTE, Ökológia és természetvédelem szakra bejutás Szőcs Lilla Nagy Mónika
Filozófia tantárgyverseny 2014-03-12 Filozófia Megyei I. Lupuly Janka Márkosi Márta
2014-01-01 Megyei Jakab-Benke Bíborka
TUDEK 2013-12-07 Mikrobiológia Országos III. Csákány Olivér Nagy Mónika
Pentatlon-IX-XII lány 2013-10-25 Atlétika Megyei I. Atlétika lány csapat Jakab-Benke Bíborka
Pentatlon-IX-XII lány 2013-10-25 Atlétika Megyei I. Tulit Andrea Jakab-Benke Bíborka
Pentatlon-IX-XII lány 2013-10-25 Atlétika Megyei IV. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Olimpiadei Naţionalle a Sportului Şcolar 2013-10-20 Terepfutás Megyei III. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
XIII. Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2013-10-19 Zene Megyei II. Dobra Annamária Szilágyi Andrea
Cupa Târnavelor 2013-10-19 Atlétika/ Súlylökés Országos I. Tulit Andrea Jakab-Benke Bíborka
Cupa Târnavelor 2013-10-19 Atlétika/ Súlylökés Országos I. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Cupa Târnavelor 2013-10-19 Atlétika/ 800m síkfutás Országos III. Molnár Eszter Jakab-Benke Bíborka
Cupa Târnavelor 2013-10-19 Atlétika/ Súlylökés Országos III. Bitai Hunor Jakab-Benke Bíborka
Cupa Târnavelor 2013-10-13 Atlétika/ 100m síkfutás Országos II. Tulit Andrea Jakab-Benke Bíborka
Háromszéki Elsősegélynyújtó Verseny 2013-04-23 biológia Megyei I. Nagy Mónika
Háromszéki Elsősegélynyújtó Verseny 2013-04-23 biológia Megyei II. Nagy Mónika
Badminton 2013-04-20 Badminton Megyei I. Kedves Otília Kiss András
Badminton 2013-04-20 Badminton Megyei II. Mátyás Attila Zsolt Kiss András
Megyei történelem olimpia 2013-03-09 történelem Megyei I. Kolcsár Norbert-József Gáll Annamária
Megyei történelem olimpia 2013-03-09 történelem Megyei I. Kolcsár Norbert-József Rab Sándor
XIII. Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2013-01-19 Zene Megyei II. Izsák Arnold Róbert Szilágyi Andrea
TUDEK Tudományos Diákköri Konferencia 2012-12-07 FIZIKA Országos I. BBTE kölöndíj Szabó-Sinka Sámuel Pető Mária
Liceumok megyei atlétikai versenye 2012-10-26 atlétika Megyei III. Veres Adrienn Kiss András
XI. Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2012-10-13 Zene Megyei II. Dobra Annamária Szilágyi Andrea
XI. Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2012-10-13 Zene Megyei III. Fikó Katalin Szilágyi Andrea
XI. Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2012-10-13 Zene Megyei I. Szabó Szende Szilágyi Andrea
Liceumok megyei atlétikai versenye, 2012-10-10 400m Megyei II. Tulit Andrea Kiss András
Liceumok megyei atlétikai versenye, 2012-10-10 atlétika 1000m Megyei II. Tulit Andrea Kiss András
Liceumok megyei atlétikai versenye, 2012-10-10 atlétika, távolugrás Megyei III. Tulit Andrea Kiss András
2012-01-01 Megyei Szilágyi Andrea



Érettségi 2019
(2019-06-03, Gáll Annamária)

Felolvasómaraton
(2019-02-19, Forreiter Csilla-Éva)