Molnár Eszter


1998. Február 28

A MIKO diákja voltam.

Ballagás éve: 2017
Osztályom: 2016/2017 - XII. F
Osztályfőnök:

Tevékenység

Az Atlétika lány csapat tagja vagyok .
A Labdarúgás Líceumos Lányok tagja vagyok .
A Kosárlabda IX-XII. lányok tagja vagyok .
Az Atlétika 4x100m váltó 2017 tagja voltam .

Eredmények

2013-10-19, Cupa Târnavelor, Atlétika/ Súlylökés, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2013-10-19, Cupa Târnavelor, Atlétika/ 800m síkfutás, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2013-10-20, Olimpiadei Naţionalle a Sportului Şcolar, Terepfutás, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2013-10-25, Pentatlon-IX-XII lány, Atlétika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka (csapatAtlétika lány csapat)

2013-10-25, Pentatlon-IX-XII lány, Atlétika, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2014-04-12, Pentatlon zóna, testnevelés, Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka (csapatAtlétika lány csapat)

2014-10-19, Olimpiada Naţională Sportului Şcolar Atletism, Terepfutás, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2014-10-24, Atlétika, Pentatlon, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: (csapatAtlétika lány csapat)

2015-02-28, Teremlabdarúgás, Foci, Megyei, - IV. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka (csapatLabdarúgás Líceumos Lányok)

2015-04-15, Pentatlon, Atlétika, Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka (csapatAtlétika lány csapat)

2016-01-01, Sportolimpia, Atlétika-távolugrás, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2016-01-01, Atlétika, Pentatlon, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2016-09-21, Sportolimpia, Atlétika-800m, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2016-10-22, Atlétika, 60 m síkfutás, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2016-10-22, Atlétika, távolugrás, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2016-10-22, Atlétika, 800m síkfutás, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2016-10-22, Atlétika, súlylökés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2016-10-22, Atlétika, Pentatlon, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka (csapatAtlétika lány csapat)

2016-11-12, Terepfutás, terepfutás, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka

2017-01-22, Kosárlabda bajnokság, , Megyei, - VII. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Bíborka (csapatKosárlabda IX-XII. lányok)





Érettségi 2019
(2019-06-03, Gáll Annamária)

Felolvasómaraton
(2019-02-19, Forreiter Csilla-Éva)